Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 29.6.2018
Nepřítomné třídy-1012345678910111213
1ATHTH
1SETHTH
1TATHTH
2ATHTH
2MOTHTH
2SOTHTH
2TETHTH
3ATHTH
3METHTH
3OPTHTH
3SEŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDK
3TAŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDK
4AŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDK
4MEŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDK
V2BPRAXPRAXPRAXPRAXPRAXPRAXPRAX
V3ŘŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDKŠDK
Nepřítomní učitelé-1012345678910111213
Hochmanová Blanka(Absc)....
Chrbolková Hana(Absc)..-
Mrkvička Lukáš(Absc)....
Pavlíčková Ivona(Absc)..-
Scholzová Jana(Absc)....
Stražický Jindřich(Absc)-..
Šafránková Darja(Absc)....
Votava Filip(Absc)....
Zapaľač Ján(Absc)--
Změny v rozvrzích učitelů:
Benák Luděk1. hododpadáZEL2MO (O2)zrušeno
Bříza Petr-1. hododpadáOV3TA (6016)
0. hododpadáOV3TA (6016)
1. hododpadáOV3TA (6016)
2. hododpadáOV3TA (6016)
3. hododpadáOV3TA (6016)
4. hododpadáOV3TA (6016)
5. hododpadáOV3TA (6016)
Doležal Zdeněk1. hododpadáOV1A (6012)+zrušeno
2. hododpadáOV1A (6012)+zrušeno
3. hododpadáOV1A (6012)+zrušeno
4. hododpadáOV1A (6012)+zrušeno
5. hododpadáOV1A (6012)+zrušeno
6. hododpadáOV1A (6012)+zrušeno
Erbenová Dagmar1. hododpadáON1SEzrušeno
2. hododpadáON3OP
5. hododpadáON2TEzrušeno
Habásko Jiří-1. hododpadáOV4ME (6005)
0. hododpadáOV4ME (6005)
1. hododpadáOV4ME (6005)
2. hododpadáOV4ME (6005)
3. hododpadáOV4ME (6005)
4. hododpadáOV4ME (6005)
5. hododpadáOV4ME (6005)
Hochmanová Blanka3. hododpadáHOZ1A (O1)zrušeno
4. hododpadáČJ3Azrušeno
6. hododpadáON2Azrušeno
Chrbolková Hana6. hododpadáFAD4A
Karlíková Hana2. hododpadáEA1A (O1)zrušeno
3. hododpadáEAV2B
4. hododpadáEAV2B
5. hododpadáPZF1A (O1)zrušeno
Kintšnerová Helena2. hododpadáFY2SOzrušeno
5. hododpadáMAT2MOzrušeno
6. hododpadáFY2TEzrušeno
Klimeš Jiří-1. hododpadáPRG3ME (PRG)+zrušeno
0. hododpadáPRG3ME (PRG)+zrušeno
Klusáček Martin0. hododpadáOV4ME (6004)
1. hododpadáOV4ME (6004)
2. hododpadáOV4ME (6004)
3. hododpadáOV4ME (6004)
4. hododpadáOV4ME (6004)
5. hododpadáOV4ME (6004)
6. hododpadáOV4ME (6004)
Kroupa David4. hododpadáTV2Azrušeno
5. hododpadáTV4A+zrušeno
Křivský Miloslav0. hododpadáOV3TA (5006)
1. hododpadáOV3TA (5006)
2. hododpadáOV3TA (5006)
3. hododpadáOV3TA (5006)
4. hododpadáOV3TA (5006)
5. hododpadáOV3TA (5006)
6. hododpadáOV3TA (5006)
Lacina Václav-1. hododpadáOV3SE (6018)
0. hododpadáOV3SE (6018)
1. hododpadáOV3SE (6018)
2. hododpadáOV3SE (6018)
3. hododpadáOV3SE (6018)
4. hododpadáOV3SE (6018)
5. hododpadáOV3SE (6018)
Lančarič Ignác0. hododpadáOV3SE (6019)
1. hododpadáOV3SE (6019)
2. hododpadáOV3SE (6019)
3. hododpadáOV3SE (6019)
4. hododpadáOV3SE (6019)
5. hododpadáETM3SE (6019)
6. hododpadáETM3SE (6019)
Martiniak Luděk1. hododpadáSZ2TE (O1)+zrušeno
2. hododpadáSZ2TE (O1)+zrušeno
3. hododpadáSZ1TAzrušeno
4. hododpadáSZ1TAzrušeno
5. hododpadáPPČ3OPzrušeno
6. hododpadáPPČ3OPzrušeno
Mrkvička Lukáš3. hododpadáAJ1SEzrušeno
6. hododpadáAJ1SEzrušeno
Navrátilová Alena1. hododpadáAJ1A (O1)zrušeno
Novák Jaroslav-1. hododpadáOV3SE (6017)
0. hododpadáOV3SE (6017)
1. hododpadáOV3SE (6017)
2. hododpadáOV3SE (6017)
3. hododpadáOV3SE (6017)
4. hododpadáOV3SE (6017)
5. hododpadáOV3SE (6017)
Ondráčková Helena3. hododpadáAJ2MO (J1)zrušeno
4. hododpadáAJ2MO (J1)zrušeno
Ondráčková Irena2. hododpadáNJz4A
3. hododpadáNJz3Azrušeno
4. hododpadáNJz1A (O1)zrušeno
6. hododpadáPEK1A (O1)zrušeno
Pátek Jiří3. hododpadáPPČ3ME (O2)zrušeno
4. hododpadáPPČ3ME (O2)zrušeno
Pavlíčková Ivona3. hododpadáČJ3OPzrušeno
4. hododpadáČJ1SEzrušeno
6. hododpadáČJ2MOzrušeno
Peřina Jiří-1. hododpadáOV4ME (6026)+
0. hododpadáOV4ME (6026)+
1. hododpadáOV4ME (6026)+
2. hododpadáOV4ME (6026)+
3. hododpadáOV4ME (6026)+
4. hododpadáOV4ME (6026)+
5. hododpadáOV4ME (6026)+
Provazník Petr1. hododpadáOV1A (6015)+zrušeno
2. hododpadáOV1A (6015)+zrušeno
3. hododpadáOV1A (6015)+zrušeno
4. hododpadáOV1A (6015)+zrušeno
5. hododpadáOV1A (6015)+zrušeno
6. hododpadáOV1A (6015)+zrušeno
Sejfi Oleg3. hododpadáAJ2MO (J2)zrušeno
4. hododpadáAJ2MO (J2)zrušeno
Scholzová Jana3. hododpadáEC4A
4. hododpadáEC4A
Siebenbürgerová Petra1. hododpadáMAT3OP
2. hododpadáAM2MO (O2)zrušeno
3. hododpadáZEL2TE (O2)zrušeno
4. hododpadáMAT3OPzrušeno
Stára Rudolf5. hododpadáBPV2B
6. hododpadáBPV2B
Stražický Jindřich5. hododpadáTD2SOzrušeno
6. hododpadáTD2SOzrušeno
Šafránková Darja3. hododpadáT2TE (O1)zrušeno
4. hododpadáNM2TE (O1)zrušeno
Šedý Václav0. hododpadáOV3TA (3007)
1. hododpadáOV3TA (3007)
2. hododpadáOV3TA (3007)
3. hododpadáOV3TA (3007)
4. hododpadáOV3TA (3007)
5. hododpadáOV3TA (3007)
6. hododpadáOV3TA (3007)
Vaněk Miloslav1. hododpadáITV2B
2. hododpadáITV2B
5. hododpadáPEK2Azrušeno
6. hododpadáPEK3Azrušeno
Vaňková Markéta3. hododpadáMAT2Azrušeno
5. hododpadáMAT1TAzrušeno
6. hododpadáMAT1TAzrušeno
Víšek Vlastimil2. hododpadáELK3ME (O2)zrušeno
4. hododpadáT2TE (O2)zrušeno
5. hododpadáELK3ME (O2)zrušeno
6. hododpadáSPZ3ME (O2)zrušeno
Votava Filip3. hododpadáTD3ME (O1)zrušeno
4. hododpadáTD3ME (O1)zrušeno
5. hododpadáPPČ3ME (O1)zrušeno
6. hododpadáPPČ3ME (O1)zrušeno
Zapaľač Ján3. hododpadáTV2SOzrušeno
4. hododpadáTV2SOzrušeno
Zárubová Dana1. hododpadáMAT2SOzrušeno
2. hododpadáMAT1SEzrušeno
5. hododpadáMAT1SEzrušeno
Změny v rozvrzích tříd:
1A1. hodOV4003odpadá(Dol)
1. hodOV6012odpadá(Dol)
1. hodOV4009odpadá(Pro)
1. hodOV6015odpadá(Pro)
1. hodAJO1odpadá(Nav)
2. hodOV4003odpadá(Dol)
2. hodOV6012odpadá(Dol)
2. hodOV4009odpadá(Pro)
2. hodOV6015odpadá(Pro)
2. hodEAO1odpadá(Kar)
3. hodOV4003odpadá(Dol)
3. hodOV6012odpadá(Dol)
3. hodOV4009odpadá(Pro)
3. hodOV6015odpadá(Pro)
3. hodHOZO1odpadá(Hoc)
4. hodOV4003odpadá(Dol)
4. hodOV6012odpadá(Dol)
4. hodOV4009odpadá(Pro)
4. hodOV6015odpadá(Pro)
4. hodNJzO1odpadá(Odr)
5. hodOV4003odpadá(Dol)
5. hodOV6012odpadá(Dol)
5. hodOV4009odpadá(Pro)
5. hodOV6015odpadá(Pro)
5. hodPZFO1odpadá(Kar)
6. hodOV4003odpadá(Dol)
6. hodOV6012odpadá(Dol)
6. hodOV4009odpadá(Pro)
6. hodOV6015odpadá(Pro)
6. hodPEKO1odpadá(Odr)
1.-2. hod Třídnická hodina
1SE1. hodONodpadá(Erb)
2. hodMATodpadá(Zar)
3. hodAJodpadá(Mrk)
4. hodČJodpadá(Pav)
5. hodMATodpadá(Zar)
6. hodAJodpadá(Mrk)
1.-2. hod Třídnická hodina
1TA1. hodTodpadá(Šaf)
2. hodTodpadá(Šaf)
3. hodSZodpadá(Mrt)
4. hodSZodpadá(Mrt)
5. hodMATodpadá(Vak)
6. hodMATodpadá(Vak)
1.-2. hod Třídnická hodina
2A-1. hodPRGPRGodpadá(KLI)
0. hodPRGPRGodpadá(KLI)
3. hodMATodpadá(Vak)
4. hodTVodpadá(Kro)
5. hodPEKodpadá(Van)
6. hodONodpadá(Hoc)
1.-2. hod Třídnická hodina
2MO-1. hodPRGPRGodpadá(KLI)
0. hodPRGPRGodpadá(KLI)
1. hodSZO3odpadá(Mrt)
1. hodZELO2odpadá(Ben)
1. hodTO1odpadá(Vot)
2. hodSZO3odpadá(Mrt)
2. hodTO1odpadá(Vot)
2. hodAMO2odpadá(Sie)
3. hodAJJ1odpadá(Ond)
3. hodAJJ2odpadá(Sej)
4. hodAJJ1odpadá(Ond)
4. hodAJJ2odpadá(Sej)
5. hodMATodpadá(Kin)
6. hodČJodpadá(Pav)
1.-2. hod Třídnická hodina
2SO1. hodMATodpadá(Zar)
2. hodFYodpadá(Kin)
3. hodTVodpadá(Zap)
4. hodTVodpadá(Zap)
5. hodTDodpadá(Srz)
6. hodTDodpadá(Srz)
1.-2. hod Třídnická hodina
2TE1. hodAJO2odpadá(Mrk)
1. hodSZO1odpadá(Mrt)
2. hodAJO2odpadá(Mrk)
2. hodSZO1odpadá(Mrt)
3. hodZELO2odpadá(Sie)
3. hodTO1odpadá(Šaf)
4. hodNMO1odpadá(Šaf)
4. hodTO2odpadá(Víš)
5. hodONodpadá(Erb)
6. hodFYodpadá(Kin)
1.-2. hod Třídnická hodina
3A3. hodNJzodpadá(Odr)
4. hodČJodpadá(Hoc)
5. hodTVodpadá(Kro)
6. hodPEKodpadá(Van)
1.-2. hod Třídnická hodina
3ME-1. hodPRGPRGodpadá(KLI)
0. hodPRGPRGodpadá(KLI)
1. hodČJodpadá(Pav)
2. hodSO1odpadá(Srz)
2. hodELKO2odpadá(Víš)
3. hodPPČO2odpadá(Pat)
3. hodTDO1odpadá(Vot)
4. hodPPČO2odpadá(Pat)
4. hodTDO1odpadá(Vot)
5. hodPPČO1odpadá(Vot)
5. hodELKO2odpadá(Víš)
6. hodPPČO1odpadá(Vot)
6. hodSPZO2odpadá(Víš)
1.-2. hod Třídnická hodina
3OP3. hodČJodpadá(Pav)
4. hodMATodpadá(Sie)
5. hodPPČodpadá(Mrt)
6. hodPPČodpadá(Mrt)
1.-2. hod Třídnická hodina
3SE-1.-13. hod školní docházka ukončena
3TA-1.-13. hod školní docházka ukončena
4A5. hodTVodpadá(Kro)
-1.-13. hod školní docházka ukončena
4ME-1.-13. hod školní docházka ukončena
V2B1.-7. hod Praxe
V3Ř1.-7. hod školní docházka ukončena
Pedagogický dohled u třídy:
1A, 1.-2.hod - Hochmanová Blanka
1SE, 1.-2.hod - Votava Filip
1TA, 1.-2.hod - Šafránková Darja
2A, 1.-2.hod - Scholzová Jana
2MO, 1.-2.hod - Mrkvička Lukáš
2SO, 1.-2.hod - Stražický Jindřich
2TE, 1.-2.hod - Zapaľač Ján
3A, 1.-2.hod - Chrbolková Hana
3ME, 1.-2.hod - Pavlíčková Ivona
3OP, 1.-2.hod - Pavlíčková Ivona